Fullstack Developer ( node.js+React/Angular)

Opis stanowiska

Naszym klientem jest cyfrowa firma konsultingowa w zakresie projektowania i inżynierii, z siedzibą w Helsinkach oraz we Wrocławiu. Nie jest to typowa agencja designerska ani software house. Nasz klient pomaga w najbardziej innowacyjnych i wymagających projektach, wykorzystując zarówno design jak i najnowsze technologie.

Aktualnie poszukujemy dla niego osób na stanowisko : Fullstack Developer ( Mid/Senior)

Projekty są różne, wszystkie innowacyjne i szalenie ciekawe. Masz szansę dołączyć do jednego z projektów :

  • projekt dla europejskiej firmy odzieżowej, rozwój aplikacji mobilnych i środowisk serwerowych mający na celu ułatwienie zakupów z aplikacji mobilnej,
  • rozwój i utrzymanie systemu projektowego dedykowanego jednej z większych firm ubezpieczeniowych.

Brzmi ciekawie ? Jeśli tak, zerknij na poniższe wymagania i aplikuj !

Wymagania wobec kandydatów:

  • bardzo dobra znajomość node.js
  • bardzo dobra znajomość React/Angular, JavaScript/Typescript
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację (min.B2)

Mile widziane :

  • znajomość : AWS, Azure

Co zyskujesz :

  • dowolna forma współpracy ( B2B, umowa o pracę)
  • możliwość 100% pracy zdalnej
  • prywatna opieka medyczna
  • budżet szkoleniowy
  • indywidualne lekcje angielskiego lub niemieckiego
  • atrakcyjne wynagrodzenie