Fullstack Developer (Java + Angular) – praca 100% zdalna

Opis stanowiska

Nasz klient z Abu Dabhi, który ma swój oddział we Wrocławiu, poszukuje Fullstack Developera ze znajomością Java i Angular. Główne obszary działalności to tworzenie oprogramowania, systemów informatycznych, firma tworzy produkty z zakresu Cyber Security. Z ich produktów korzystają mi.n. policja i prokuratura.

Miejsce pracy: Wrocław lub 100% zdalnie.

Zespół liczy ok. 9 osób, (3 Backend, 2 Full-stack, 2 Tester, 1 Tech-lead, 1 Devops) po stronie Wrocławia oraz około 50 po stronie Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Projekt dotyczy nowej wersji systemu służącego do wykrywania różnego rodzaju nieprawidłowości oraz zapobiegania im w przyszłości poprzez analizę ruchu sieciowego. System dokonuje analizy w czasie rzeczywistym oraz analizy danych historycznych, jego architektura oparta jest o mikroserwisy.

Stack technologiczny: Angular 11, HTML 5, RxJS, JavaScript/TypeScript, CSS, SASS, Material Design, Java 11, Spring, Junit, SQL, Git, ElasticSearch / Cassandra, Kafka, Jenkins, Docker.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (Informatyka lub pokrewne)
  • Minimum 2-lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość Java (8/9/11)
  • Dobra znajomość JavaScript/TypeScript, Angular, HTML, CSS,
  • Doświadczenie z bazami danych SQL
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego min. B2
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne

Mile widziane:

  • Kafka, Jenkins, Docker

Nasz klient oferuje:

  • Stabilną, długofalową współpracę w oparciu o umowę B2B (+13 dni płatnego urlopu)
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Pracę przy rozwojowych, ciekawych projektach
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe (budżet szkoleniowy)
  • Możliwość pracy 100% zdalnej
  • Elastyczne godziny pracy
  • Benefity: Karta MultiSport, ubezpieczenie zdrowotne
  • Nowoczesne biuro w ścisłym centrum Wrocławia
  • Raz w roku 1 tygodniowy wyjazd na konferencje w siedzibie firmy w Abu Dhabi (dla chętnych)