Mid/Senior Node.js Developer – praca zdalna

Opis stanowiska

Dla naszego klienta  z siedzibą w Katowicach, poszukujemy doświadczonego kandydata/kandydatki na stanowisko  MID/Senior Node.js Developera.
Osoba na tymn stanowisku będzie pracowała w projektach Booking Engine dla międzynarodowych klientów, gdzie głównym  zadaniem będzie tworzenie, ulepszanie oraz utrzymywanie funkcji  tego systemu. Klient oferuje możliwość pracy zdalnej 4 dni w tygodniu. Raz w tygodniu konieczność pracy w siedzibie w Katowicach.

Kluczowe wymagania:

–  Minimum 2 lata doświadczenia  w pracy  z  Node.js,

– Znajomość technologii AWS, Redis, Docker, GIT, Continous Delivery

–  Znajomość frameworków  React / Angular

–  Znajomość systemu kontroli wersji  Git

–  Dobra znajomość angielskiego (minimum B2)

Mile widziane:

–  Doświadczenie w programowaniu Java, Python

–  Oracle

Oferujemy:

– Praca w przyjaznym  zespole

– Umowa B2B

– Możliwość pracy zdalnej (wymagany 1 dzień w  tygodniu pracy w biurze)

– Lekcje angielskiego

– Wewnętrzne szkolenia

– Lokalizacja w centrum miasta

– Wewnętrzna siłownia

– Chillout room

Prosimy o CV w języku angielskim