Mid/Senior Node JS Developer

Opis stanowiska

Dla naszego klienta  do zespołu profesjonalistów mających duże doświadczenie, którzy z pasją tworzą nowe technologie i przełomowe oprogramowania, poszukujemy MID/Senior Node JS Developera.
Będziesz pracował w projektach Booking Engine dla międzynarodowych klientów, gdzie Twoim zadaniem jest tworzenie, ulepszanie oraz utrzymywanie funkcji  tego systemu.

Kluczowe wymagania:

–  Doświadczenie  Node JS,

– Znajomość technologii AWS, Redis, Docker, GIT, Continous Delivery

–  Znajomość frameworków  React / Angular

–  Znajomość systemu kontroli wersji  Git

–  Dobra znajomość angielskiego

Mile widziane:

–  Doświadczenie w programowaniu Java, Python

–  Oracle

Oferujemy:

– Praca w przyjaznym  zespole

– Umowa B2B

– Możliwość pracy zdalnej 50/50

– Lekcje angielskiego

– Wewnętrzne szkolenia

– Lokalizacja w centrum miasta

– Wewnętrzna siłownia

– Chillout room

Prosimy o CV w języku angielskim