Full-Stack (.NET) Developer

Opis stanowiska

Poszukujemy utalentowanych developerów, którzy  swoim warsztatem i charyzmą zasilą szeregi firmy będącej ekspertem
w zakresie doradztwa finansowego.

Masz szansę pracować nad rozwojem aplikacji finansowych, które poprawiają poziom usług i zaspokajają potrzeby użytkowników biznesowych. Praca zgodnie z podejściem Agile przebiegająca w 2-tygodniowych sprintach. Na co dzień poza zespołami na miejscu, będziesz także współpracował z zagranicznymi teamami (przede wszystkim z USA). Będziesz dostarczał rozwiązania w ramach architektury mikroserwisów:  C# (w tym .NET Core), JavaScript, Type Script, Angular lub React/Redux, SQL Server, RabbitMQ.

Oferujemy Ci  miejsce w którym:

  • Panuje swobodna atmosfera, bez korporacyjnych standardów za to z zachowaniem work-life balance
  • Pracujesz w renomowanej, stabilnej firmie, gdzie relacje są stałe – średnio developerzy spędzają tu 6 lat. Bo chcą : )
  • Jesteś współtwórcą innowacyjnych projektów w niszowym, a rozwijającym się obrzarze
  • Współpracujesz z globalnymi firmami i zespołami
  • Hasła o rozwoju nie są utartymi frazesami: firma organziuje meetupy, masz swobodę zmian projektów, próbowania nowych narzędzi/technologii, możesz wdrażać własne pomysły
  • Masz wpływ na kierunek swojego rozwoju, a partnerstwo jest wielopłaszczyznowe i oparte na zaufaniu

Dołącz do firmy, jeśli:

  • Możesz pochwalić się przynajmniej 2-letnim doświadczeniem w programowaniu w C#
  • Posiadasz bardzo dobrą znajomość .NET/.NET Core
  • Swobodnie posługujesz się językiem angielskim (poziom C1)
  • Znasz i nie przeraża Cię myśl o tworzeniu oprogramowania na pełnym stosie: frontend i backend, projektowanie interfejsów API, modelowanie danych i zapytań, używanie frameworków do aplikacji webowych
  • Jesteś absolwentem studiów technicznych
  • Orientujesz się w zasadach Agile
  • Masz znajomość interfejsów API (REST i/lub SOAP)
  • Chrakteryzuje Cię twórcze podejście w rozwiązywaniu problemów, dbasz o wysoką jakość tworzonych rozwiązań
  • Chcesz być realną częścią firmy, związać się z nią na długo
  • Potrafisz pracować zespołowo i masz pozytywne nastawienie

Dla Ciebie:

  • Długofalowe, bezpośrednie zatrudnienie (nie outsorcing) w ramach Umowy o Pracę
  • Bardzo dobre warunki finansowe, szereg dodatkowych bonusów płacowych (premie indywidualne, ogólnofirmowe, po przepracowanym okresie pracy czy związane z wynikiem finansowym firmy), podwyższone koszty uzyskania przychodu na poziomie 50%
  • Możliwość zakupu akcji firmy
  • Bardzo duże możliwości rozwoju: budżet szkoleniowy, możliwość wyjazdów do zagranicznych siedzib firmy, dostęp do szkoleń technicznych, biblioteczki oraz platformy Pluralsight. Ponadto istnieje możliwość wdrażania własnych pomysłów/projektów, nowoczesnych narzędzi czy zmian projektów i zespołu
  • Pakiet bonusów pozapłacowych – karta Multisport, opieka zdrowotna, dofinansowanie do parkingu, lekcje języka angielskiego
  • Kultura organizacyjna oparta na zespołowości, zaufaniu, dbałości o rodzinną, partnerską atmosferę i wspieraniu w realizacji inicjatyw
  • Płaska struktura organizacyjna – brak korporacyjności czy dress code’u
  • Komfortowe biura wysokiej klasy z wieloma udogodnieniami
  • Dla osób spoza województwa małopolskiego – możliwość skorzystania z pakietu relokacyjnego

W przypadku zainteresowania, prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim wraz ze zgodą na przetwarzanie danych.