Full-Stack Developer (React + Node)

Opis stanowiska

Dla naszego klienta, który specjalizuje się w rozwiązaniach internetowych, poszukujemy aktualnie Full-Stack Developera , który lubi wychodzić poza schematy i ceni sobie ciągły rozwój. Nie jest to rekrutacja “pod projekt”, naszemu klientowi zależy na długofalowej współpracy, aby razem tworzyć ambitne projekty.

Miejsce pracy : zdalnie lub w biurze w Lublinie

Wymagania :

  • bardzo dobra znajomość JavaScript, biblioteki React oraz Node.js
  • znajomość przynajmniej jednego narzędzia/preprocesora do stylowania aplikacji webowych – Sass/Less/Postcss/tailwind,
  • znajomość przynajmniej jednego bundlera jsowego – webpack/parcel/snowpack,
  • znajomość przynajmniej jednego frameworka node’owego – Nest/Express/Koa/Hapi/inne,
  • znajomość przynajmniej jednego systemu baz danych – postgresql/mongodb/mysql

Dodatkowe plusy za :

  • znajomość znajomość TypeScript,
  • znajomość przynajmniej jednej biblioteki do zarządzania stanem aplikacji – redux/mobx/zustand,
  • znajomość przynajmniej jednej biblioteki do pisania testów – jest/mocha/testing-library

Zakres obowiązków :

  • udział w projektowaniu i tworzeniu nowych rozwiązań webowych,
  • utrzymywanie oraz rozwój front-endu/back-endu wykorzystując między innymi React/Node,
  • projektowanie i rozwój warstwy UI wytwarzanych produktów,
  • realizacja prototypów rozwiązań.

Benefity :

  • dowolna forma współpracy ( umowa o pracę, B2B)
  • możliwość pracy zdalnej, elastyczne godziny pracy,
  • duże możliwości rozwoju poprzez szkolenia,
  • praca w zgranym zespole, który chętnie dzieli się wiedzą i doświadczeniem.