Full Stack Developer (Java/JS)

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijąjącego się Software House’a  z Warszawy, poszukujemy :

Full Stack Developera (Java/JS).

Dołącz do firmy, która przedkłada jakość tworzonych rozwiązań oraz odważne i szczere kontakty z klientami nad bezrefleksyjne wytwarzanie kodu. Stań się częścią zespołu bez hierarchicznej sturktury, w którym developerzy wspólnie się rozwijają i znajdują rozwiązania. Firma stawia na współpracę z najlepszymi specjalistami oraz zwinny i wypracowany przez lata proces wytwarzania oprogramowania.

Dołączając do zespołu naszego Klienta otrzymasz :

  • Udział w projektach dla międzynarodowych Klientów,
  • Aktywne uczestnictwo we współpracy z klientami oraz realny wpływ na tworzone rozwiązania oraz użyte w nich technologie,
  • Wymianę wiedzy w zespole (Brown Bagi -krótkie prezentacje), raz na kwartał organizowany firmowy Hackathon,
  • Budżet szkoleniowy, który pomoże Ci się rozwijać, zdobywać nową wiedzę,
  • Nie korporacyjną atmosferę i elastyczne godziny pracy,
  • Częste i różne formy integracji firmowych,
  • Możliwość wykorzystania 10% czasu w miesiącu na self-development,
  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę bądź B2B),
  • Po okresie wdrożenia, możliwość pracy zdalnej kilka razy w miesiącu

Brzmi dobrze? Wystarczy, że posiadasz minimum 3 lata doświadczenia w pracy z :

  • Java 8+
  • Spring core, web, spring – data oraz rozumiesz mechanizmy wykorzystania wewnątrz frameworka
  • Hibernate
  • Spring Boot
  • Znasz wzorce projektowe (nie tylko w teorii)
  • Różnego podejścia do testowania (jednostkowe, integracyjne)
  • JavaScript (ES6+)/ Typescript
  • HTML5/ CSS3

Mile widziane doświadczenie w pracy z :

  • SQL
  • Node.js
  • Angular
  • React
  • Metodyki zwinne (Agile/Scrum/Kanban

W pracy będziesz odpowiedzialny za:

  • Dbałość o najwyższą jakość wytwarzanych rozwiązań (TDD, BDD, CI/CD, pair programming),
  • Pracę zgodną z wartościami Agile, czyli iteracyjną opartą o dobrą współpracę z klientem, szybki feedback oraz transparentną i szczerą komunikację,
  • Wychodzenie naprzeciw wyzwaniom projektowym oraz dostosowywanie się do realiów projektu (bez robienie sztuki dla sztuki),
  • Wspieranie klientów na każdym etapie trwania projektu.