Full Stack Developer

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, firmy która jest integratorem i dostawcą rozwiązań IT w branży telekomunikacyjnej i finansowej poszukujemy kandydata na stanowisko Full Stack Developer, który będzie wykorzystywał w codziennej pracy technologie takie, jak: NodeJS, Docker, MS Azure, Angular2+ (Angular 8), NgRx, SAS

Wymagania:

Minimum 2 lata doświadczenia komercyjnego w tworzeniu stron internetowych z wykorzystaniem NodeJS

Doświadczenie w opracowywaniu  interfejsów  i tworzeniu  testów automatycznych dla API REST

Ogólna wiedza z zakresu CI/CD

Znajomość  systemu kontroli wersji GIT  oraz narzędzia Docker

Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie

Znajomość zasad metodologii Agile

Mile widziane

Doświadczenie  w ASP.NET

Znajomości rozwiązań infrastruktury chmurowej Azure

Klient oferuje:

Umowa o pracę

Pakiet medyczny Lux Med.

Kartę MultiSport

Elastyczny czas pracy

home office 2-3 razy w tygodniu