Frontend Engineer ( 100% zdalnie)

Opis stanowiska

Dla naszego klienta specjalizującego się w transformacji cyfrowej, który dostarcza innowacyjne rozwiązania dla międzynarodowych przedsiębiorstw, poszukujemy osoby na stanowisko : Frontend Engineer.

Miejsce pracy : 100% zdalnie/ Warszawa

Projekt dotyczy platformy do bookowania podróży, która rewolucjonizuje sposób rezerwacji wielodniowych przygód. Platforma pomaga w zarządzaniu, marketingu i sprzedaży zorganizowanych przygód podróżnikom bezpośrednio  lub za pośrednictwem partnerów dystrybucyjnych  na całym świecie.

Zespół : Team Lead, 3 Software Engineers, QA

Kluczowe wymagania :

  • minimum 3-letnie doświadczenie z Javascript (ES6/ES7),
  • dobra znajomość SCSS/CSS,
  • znajomość zasad programowania funkcjonalnego,
  • znajomość zasad działania sieci,
  • doświadczenie w pracy z systemami kontroli wersji GIT,
  • doświadczenie w ciągłej integracji i w ciągłym wdrażaniu,
  • umiejętność pisania testów jednostkowych, integracyjnych,
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Dodatkowe plusy za :

  • doświadczenie z React,
  • znajomość optymalizacji SEO,
  • doświadczenie z frameworkami Backend : Symfony, Laravel, CodeIgniter

Co oferuje klient :

  • stabilna współpraca w oparciu o B2B ,
  • elastyczne godziny pracy + możliwość całkowitej pracy zdalnej
  • prywatna opieka medyczna, karta sportowa
  • lekcje języka angielskiego/ francuskiego
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość uczestniczenia w szkoleniach/konferencjach, kursach online
  • wspólne integracje, wyjazdy firmowe, turnieje w piłkarzyki i darta 😉