Frontend Developer (Vue.js) – praca zdalna

Opis stanowiska

Naszym klientem jest firma z sektora Travel, tworząca oprogramowania dla światowego eksperta w dziedzinie podróży. W związku z rozwojem firmy i nowymi projektami poszukiwany jest Frontend Developer (Vue.js), który jest entuzjastą nowych technologii, stawia na ciągły rozwój i chce dołączyć do międzynarodowej firmy i dynamicznego zespołu.

Firma realizuje projekty, które sprawiają, że wakacyjne podróże stają się łatwiejsze i przyjemniejsze. Dołączając do zespołu, będziesz miał/a wpływ na doświadczenia użytkowników z całego świata – od momentu planowania i poszukiwania idealnej wycieczki, poprzez wybór tej najlepszej, po proces rezerwacji i płatności.

Poszukiwanie optymalnych rozwiązań dla klientów wielu marek, różniących się oczekiwaniami i zachowaniem w świecie online, gwarantuje ciekawe wyzwania oraz ciągły rozwój. Nasz klient stawia na bliską współpracę zespołów, skuteczną komunikację oraz otwartość na kreatywne pomysły.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (Informatyka lub kierunki pokrewne)
  • Minimum 2-letnie komercyjne doświadczenie związane z tworzeniem aplikacji webowych
  • Minimum 2-letnie komercyjne doświadczenie związane z technologiami: HTML5, CSS3, JavaScript/TypeScript
  • Doświadczenie / dobra znajomość Vue.js
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
  • Doświadczenie w kontakcie biznesowym z klientem
  • Doskonałe zdolności komunikacyjne

Mile widziane:

  • Doświadczenie z: React
  • Umiejętność  projektowania aplikacji – UI oraz UX
  • Znajomość NodeJS
  • Znajomość Git, Continuous Integration i AWS.

Klient oferuje:

  • Zatrudnienie na podstawie B2B
  • Ciągły rozwój i pracę nad ciekawymi projektami
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość pracy w zespole utalentowanych ekspertów
  • Kursy języka angielskiego i konkurencyjne wynagrodzenie
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pracę 100% zdalną
  • Dogodna lokalizacja nowoczesnego biura w Katowicach
  • Chillroom
  • Wewnętrzna siłownia