Frontend Developer / ReactJS Developer

Opis stanowiska

Nasz klient to największy dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w Europie Środkowo – Wschodniej. Oferta Spółki obejmuje również wyposażenie warsztatowe, w szczególności urządzenia do obsługi i naprawy samochodów oraz części do motocykli i tuningu. Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko Frontend Developer / ReactJS Developer.

Zadania:

  • Tworzenie i optymalizacja kodu HTML, CSS, JS
  • Współpraca z programistami i projektantami UX i UI
  • Wycena czasochłonności projektów i zadań
  • Szukanie i rekomendowanie najlepszych rozwiązań
  • Tworzenie rozwiązań RWD, w oparciu o standardy W3C

Wymagania:

  • Mim. 1 rok komercyjnego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość ReactJS
  • Dobra znajomość Javascript (ES6), SASS/LESS
  • Doświadczenie w tworzeniu responsywnych aplikacji internetowych
  • Doświadczenie w pracy z REST API
  • Znajomość narzędzi NPM, Webpack, Gulp lub Grunt
  • Doświadczenie w pracy z systemem kontroli wersji (git)
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy przy systemach mikrousługowych
  • Doświadczenie z Redux, SSR, NodeJS
  • Umiejętność pisania testów jednostkowych
  • Umiejętności analityczne
  • Współpraca z ESLint

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
  • Elastyczną formę zatrudnienia (umowa o pracę lub B2B)
  • Elastyczne godziny pracy
  • Udział w międzynarodowych projektach
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy
  • Dużą samodzielność w działaniu oraz możliwość realizacji własnych pomysłów
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Wsparcie zespołu specjalistów i expertów IT