Frontend Developer ( praca zdalna)

Opis stanowiska

Nasz klient to polski start-up w modelu SaaS, który tworzy platformę za pomocą której klienci biznesowi mogą tworzyć ankiety i zbierać feedback od odbiorców swoich usług na całym świecie. Aktualnie poszukujemy dla niego Frontend Developera.

Technologie: React, JavaScript ES6/TypeScript. Zespół tworzą Frontend i Backend Developerzy,QAs, Architekci oraz Product Manager.

Na tym stanowisku będziesz zajmować się pisaniem kodu, który ma wpływ na tysiące użytkowników na całym świecie. Będziesz ściśle współpracować z backend developerami, architektami, product manageremi, podejmować decyzje bazujące na Twojej wiedzy w zakresie kodu, a także wspierać zespół w klasyfikowaniu błędów i rozwiązywaniu ich w Twoim głównym obszarze.

Wymagania :

  • minimum 3 lata doświadczenia z JavaScript/TypeScript
  • doświadczenie z React
  • znajomość CSS (SASS) oraz HTML
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego ( min. B2)

Benefity :

  • możliwość 100% pracy zdalnej
  • elastyczne godziny pracy
  • prywatna opieka medyczna, karta Multisport, platforma kafeteryjna
  • 26 dni płatnego urlopu
  • onboarding na początku pracy, szkolenia z produktu
  • praca w małym, przyjaznym zespole nad produktem z którego korzysta 30 000 użytkowników na całym świecie