Frontend Developer (Mid/Senior)

Opis stanowiska

Dla naszego klienta, który tworzy oprogramowanie dla międzynarodowych firm głównie z branży legal/tax/health, poszukujemy aktualnie ambitnego Frontend Developera (React) zarówno na poziomie Mid jak i Senior.

Miejsce pracy : 100% zdalnie/ Warszawa/Wrocław

Projekt z branży ” Digital content sharing”, mający na celu udostępnienie wiedzy w formie cyfrowej z obszaru prawa, podatków, medycyny. Na projekt składają się dwie aplikacje webowe, które umożliwiają użytkownikom na zaawansowane wyszukiwania i prezentowanie treści z dokumentów. Jest to projekt długoterminowy, cały czas rozwijany,  praca głównie z nowymi funkcjonalnościami.

Kluczowe wymagania :

  • minimum 2-letnie doświadczenie komercyjne w tworzeniu aplikacji webowych,
  • bardzo dobra znajomość : HTML, CSS/SASS, JavaScript/Typescript,
  • dobra znajomość React,
  • znajomość node.js,
  • rozumienie warstw w architekturze aplikacji,
  • doświadczenie z mikro-frontend’em,
  • doświadczenie w pracy w metodykach zwinnych (SCRUM)
  • doświadczenie w testach jednostkowych – Jest,
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, pozwalająca na komunikację w projekcie/zespole.

Główne obowiązki :

  • tworzenie nowych funkcjonalności aplikacji webowych (UI)
  • praca nad „spikes” – zadania typowo research’owe lub w formie „proof of concept”
  • pisanie testów jednostkowych (unit tests)
  • naprawa błędów
  • obsługa pull-request’ów
  • udział w spotkaniach (planning, daily, demo, retro itd…)

Benefity na jakie możesz liczyć :

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o dowolną formę współpracy ( B2B, Uop)
  • możliwość pracy w 100% zdalnej, elastyczne godziny pracy,
  • indywidualny roczny budżet szkoleniowy
  • prywatna opieka medyczna i karta Multisport,
  • warsztaty wewnętrzne i regularne rozmowy dzielenia się wiedzą
  • zrównoważone środowisko pracy z silną kulturą i wartościami zespołowymi
  • lekcje j. angielskiego
  • nowoczesne biura we Wrocławiu i Warszawie
  • wyjazdy integracyjne,
  • wyjazd na narty w Alpy w marcu i letni wyjazd w sierpniu dla całego zespołu.