Frontend Developer (Mid/Senior Vue.js)

Opis stanowiska

Nasz klient to międzynarodowy dostawca usług informatycznych. Głównym celem firmy jest dostarczanie wyjątkowo ekonomicznych usług IT oraz inteligentnych rozwiązań. Usługi naszego klienta odejmują konsulting w zakresie procesów i aplikacji, projekty opracowywania i wdrażania rozwiązań programowych oraz obsługę systemów aplikacyjnych. W Polsce firma wspiera głównie rynki w Szwecji, Niemczech oraz Holandii. Siedziba firmy mieści się w Katowicach.

Dla klienta poszukujemy osoby na stanowisko Mid/Senior Frontend Developer (Vue.JS)

Osoba na tym stanowisku będzie pracować w zespole Scrumowym nad opracowywaniem i utrzymaniem rozwiązań opartych na platformie Azure.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Minimum 3 lata doświadczenia komercyjnego na stanowisku Frontend Developer
  • Bardzo dobra znajomość JavaScript oraz Vue.js oraz HTML i CSS
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Gotowość  do sporadycznych podróży służbowych
  • Doświadczenie w pracy w SCRUM

Mile widziane:

  • Doświadczenie w programowaniu w Java
  • Znajomość GIT, REST, Azure

Klient oferuje:

  • umowę o pracę
  • będziesz częścią złożonego i międzynarodowego środowiska pracy,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • bonusy roczne oraz dodatki świąteczne,
  • bogaty pakiet świadczeń (np. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, Karta Multisport/pakiet MyBenefit),
  • świetna atmosfera w miejscu pracy (cykliczne imprezy, spotkania integracyjne),
  • możliwości szkoleń i rozwój osobisty, duży budżet szkoleniowy,
  • zajęcia z języka angielskiego i/lub niemieckiego,
  • elastyczny i równoważony czas pracy,
  • możliwość Home Office (2 dni w tygodniu)
  • elektrycznie dopasowywane biurka,
  • praca w firmie skoncentrowanej na równowadze między życiem zawodowym a prywatnym