Front-end Developer

Opis stanowiska

Dla mojego Klienta, lidera w branży marketingu mailowego, poszukuję Frontend Developera. Do głównych zadań na tym stanowisku należy wsparcie w prawidłowym działaniu aplikacji, z naciskiem na tworzenie nowych funkcjonalności oraz rozbudowa istniejącego systemu. Projekt, którego dotyczy stanowisko, to narzędzia do tworzenia i wysyłania maili, edycja formularzy, landing page i moduły zarządzania Klientami. Obecnie zespół składa się z 5 programistów PHP, 2 Frontend Developerów, UX Designera, Product Ownera, Scrum Mastera oraz testerów. Praca 100% zdalnie, elastyczne godziny oraz liczny pakiet benefitów 🙂

Wymagane umiejętności:

JavaScript – doświadczenie minimum 3 lata, solidne podstawy i wiedza z zakresu JS. Niezbędna jest świadomość kodu oraz możliwości jego edycji
• CSS
• HTML
• React
• Redux
• SASS
• REST

Mile widziane:

• TypeScript
• AngularJS
• Webpack
• Jest/Enzyme

Poszukuję osoby kreatywnej, otwartej, zaangażowanej oraz dbającej o dobrą atmosferę w pracy. Ważne jest doświadczenie oraz realnie posiadana wiedza. Siedziba główna mieści się w Krakowie, w trakcie pandemii praca 100% zdalna (w przyszłości możliwość wyboru trybu pracy).

Benefity:

• Praca w polskim zespole, autorska aplikacja, 70% nowe funkcjonalności – 30% utrzymanie i naprawa istniejącego kodu;

• Realny i ciągły wpływ na kształt produktu, jego architekturę oraz wykorzystywane przez firmę technologie;

• Zatrudnienie w oparciu o B2B, płatny urlop wypoczynkowy;

• Karnety sportowe na Platinum (Kraków), Medicover Sport na preferencyjnych warunkach;

• Elastyczne godziny pracy;

• Zniżki na prywatną opiekę medyczną;

• Płaska struktura;

• Komputer Macbook;

• Komunikator wewnętrzny;

• Szkolenia zewnętrzne, wewnętrzne, elastyczny budżet przeznaczony na rozwój.