Frontend Developer (Angular)

Opis stanowiska

Dla klienta, firmy siedzibą w Dolinie Krzemowej w USA i biurami w Krakowie oraz Amsterdamie poszukujemy pracowników na stanowisko Frontend Developera.

Szukamy programistów z nastawieniem na działanie 🙂
W firmie pracuje się w zespołach metodologią SCRUM z 3-tygodniowymi sprintami, aby zredukować stres do minimum.

Obowiązki:
Opracowywanie i implementowanie kodu we współpracy z innymi programistami.

Doświadczenie:
• Ponad 3 lata doświadczenia w tworzeniu stron internetowych.
• Ponad 2 lata doświadczenia w Angular i Typescript.
• Podstawowa wiedza o bezpieczeństwie sieciowym.
• Znajomość  systemu kontroli wersji Git.
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Będzie atutem:
• Doświadczenie w opracowywaniu testów.
• Znajomość Bootstrap, RXJS.

Nasz klient oferuje:
• zatrudnienie w oparciu o umowę B2B z zachowaniem 25 dni płatnego urlopu oraz chorobowego
• nowoczesne biuro w sercu Krakowa
• prywatne ubezpieczenie zdrowotne i karta Multisport
• bezpłatny gorący lunch podawany 5 razy w tygodniu
• pokój do gry w piłkarzyki
• świeże owoce
• doskonała kawa
• szkolenia podnoszące kwalifikacje
• możliwość pracy zdalnej po okresie wdrożenia
• co drugi piątek dla pracownika (dla rozwoju własnych projektów)

Zainteresowany? Aplikuj 😉