Frontend Developer (Angular)

Opis stanowiska

Dla naszego klienta z siedzibą w Warszawie- firmy, która jest dojrzałym startupem internetowym, poszukujemy doświadczonego kandydata na stanowisko Frontend Developer.

Osoba na tym stanowisku dołączy do niewielkiego zespołu programistów i będzie brała udział w projektach głównie dla małych firm w zakresie tworzenia systemów umożliwiających rezerwację internetową wizyt np. u lekarza, fryzjera itp.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • minimum 3 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku Frontend Developer lub Web Developer
  • doświadczenie w programowaniu zaawansowanych interface’ów aplikacji webowych
  • bardzo dobra znajomość JavaScript, HTML oraz CSS oraz Angular
  • znajomość języka angielskiego przynajmniej w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej.
  • Doświadczenie w pracy w SCRUM

Mile widziane:

  • doświadczenie w programowaniu aplikacji mobilnych

Oferta naszego klienta:

  • umowa o pracę
  • praca w małych zespołach (3-5 osób) w wydzielonych pokojach
  • brak open sapce’ów
  • niekorporacyjny charakter pracy, luźna i przyjazna atmosfera
  • siłownia lokalna, parking
  • lokalizacja na Bielanach