Frontend Developer

Opis stanowiska

Poszukujemy Front-end Developera z pasją do tworzenia przejrzystego i przyjaznego kodu dla użytkownika interfejsu.

Projekt dotyczy stworzenia frontendu dla konsoli dyspozytorskiej, z której korzystają służby bezpieczeństwa publicznego.

Gdy dołączysz do naszego zespołu, będziesz pracował nad tworzeniem nowych funkcji pisząc nowy kod.  Pracujemy w SCRUM i używamy Angular5, JavaScript, HTML, CSS i Polymer.

Wymagane doświadczenie:

  • 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w pracy z HTML5/ CSS3 i JavaScript
  • doświadczenie w pracy z Angularem (niezależnie od wersji)
  • minimum tytuł licencjata z informatyki, inżynierii oprogramowania, fizyki, matematyki lub dziedzin pokrewnych

Mile widziane:

  • doświadczenie w dowolnej technologii back-endowej
  • doświadczenie z TypeScript

Co my oferujemy Tobie:

  • konkurencyjny pakiet płac
  • ubezpieczenie medyczne i stomatologiczne
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczne godziny pracy
  • wygodne warunki(wysokiej klasy biura, miejsce parkingowe)
  • boisko do siatkówki i grilla
  • dostęp do zaplecza odnowy biologicznej
  • imprezy integracyjne
  • pakiet szkoleń i szerokie możliwości rozwoju