Frontend Developer

Opis stanowiska

Dla firmy będącej największym dystrybutorem części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w Europie Środkowo – Wschodniej poszukujemy osoby na stanowisko Frontend Developer.

Obowiązki osoby zatrudnionej na tym stanowisku:

• tworzenie i modyfikacja międzynarodowej sieci stron internetowych z wykorzystaniem najnowszych technologii
• rozwiązywanie problemów optymalizacyjnych
• wdrażanie własnych pomysłów i rozwiązań
• aktywne uczestnictwo w ulepszaniu produktów tworzonych w firmie
• współpraca. z zespołem programistów, projektantów

Wymagania:

• Minimum 1,5 roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
• znajomość JavaScript
• znajomość HTML5, CSS3 (LESS/SASS)
• znajomość narzędzi do budowania projektów (webpack/Grunt)
• znajomość zagadnień związanych z RWD
• doświadczenie w pracy w metodyce agile
• umiejętność posługiwania się systemem kontroli wersji (GIT)
• znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji

Mile widziane:

• znajomość frameworków (React/Vue)
• doświadczenie w pisaniu testów
• znajomość Zend Framework 2, Twig
• znajomość PHP 7

Oferujemy:

• Przyjazne środowisko pracy
• Wsparcie doświadczonych kolegów z zespołu
• Narzędzia wspierające realizację własnych pomysłów
• Dużą samodzielność w działaniu oraz możliwość realizacji własnych pomysłów
• Atrakcyjne wynagrodzenie z możliwością wyboru formy zatrudnienia