Frontend Developer

Opis stanowiska

Czy jesteś zainteresowany mapowaniem wnętrza każdego budynku na planecie?

Firma jest przedsiębiorstwem z siedzibą w Sillicon Valley, działającym w oparciu o przedsięwzięcia, które koncentrują się na usługach mapowania i lokalizacji. Ma doświadczenie w branży turystycznej więc teraz kierują uwagę na resztę planety ;).

Firma poszukuje  Developera Oprogramowania, aby pomóc zbudować zespół programistów w  biurze we Wrocławiu. Zespół skupi się na budowaniu dynamicznej aplikacji internetowej klienta wspieranej przez interfejsy API REST.

Stanowisko: Developer Oprogramowania

Zadania: Mapowanie wnętrza budynku- tworzenie aplikacji, kontakt z klientem

Niezbędna jest znajomość nowoczesnych technologii:  JavaScript, React and Node, a także technologie AWS, API Gateway, DynamoDB i Lambda.

Język angielski minimum B2

Szukamy zapalonego inżyniera, który lubi pracować nad zaawansowaną technologią w szybko zmieniającym się środowisku startupowym. Kogoś kogo ekscytuje perspektywa uczenia się wielu nowych technologii i platform i języków. Kto lubi pracować w zespole i ma doskonałe umiejętności komunikacji werbalnej i pisemnej.

Doświadczenie: Minimum 2-4 lat jako developer

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie dopasowane do doświadczenia kandydata
  • Kontrakt B2B
  • Praca zdalna (dopóki nie stworzony zostanie zespół)