Frontend Developer

Opis stanowiska

Firma naszego klienta dostarcza usługi inżynieryjne, systemy wbudowane, usługi z zakresu IoT (Internet of Things) oraz rozwiązania w zakresie dokumentacji technicznej, na rzecz wiodących w świecie przedsiębiorstw. Ich usługi pozwalają zwiększyć konkurencyjność produktów oraz usprawnić procesy inżynieryjne w całym cyklu życia produktu.

Dla klienta, firmy realizującej projekty związane z tworzeniem systemów wbudowanych dla rożnych branż (telekomunikacja, przemysł, elektronika, automatyka) poszukujemy osoby na stanowisko Frontend Developera. Firma naszego klienta tworzy mierniki energii elektrycznej, osoba na tym stanowisku dołączy do zespołu w branży energetycznej w celu tworzenia aplikacji do sczytywania pomiarów.

Doświadczenie i umiejętności:

  • wykształcenie wyższe w dziedzinie inżynierii lub podobne
  • 2 – 4 lata doświadczenia w tworzeniu oprogramowania
  • tworzenie aplikacji internetowych i mobilnych z JavaScript, React.js, Redux i Ant Design (lub innych nowoczesnych platform reaktywnych)
  • doświadczenie zawodowe w zakresie TypeScript, CSS3, LESS
  • angielski

Mile widziane:

  • znajomość LeafletJS, UmiJS
  • narzedzi CI, Docker, Kubernetes
  • znajomość interfejsu użytkownika i testów jednostkowych (biblioteki takie jak Jest lub TestCafe)
  • znajomość Scruma
  • doświadczenie z rodzimym tworzeniem aplikacji mobilnych na Androida i iOS
  • znajomość składników platformy Azure (lub innej chmury)
  • umiejętność czytania skryptów Python i C ++
  • Travis, moduły NPM

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę lub B2B
  • elastyczne godziny pracy
  • roczny przegląd wynagrodzeń
  • możliwość tworzenia światowych rozwiązań dla przemysłu
  • prywatna opieka medyczna w Medicover, Karta Multisport, ubezpieczenie na życie
  • bilety na wydarzenia kulturalne
  • bonus rekrutacyjny za rekomendację
  • telefon komórkowy, lunche, dotacja na okulary oraz na przedszkole
  • kursy online i biblioteka
  • lekcje języków obcych (angielski, niemiecki), szkolenia techniczne i umiejętności miękkich