Frontend Developer

Opis stanowiska

Dla Klienta, firmy z branży IT,  wywodzącej się z software house’a, realizującej różne projekty, szukamy osoby na stanowisko: Frontend Developer

Aktualnie , większość projektów realizowana jest dla  branży transportowej. Praca przy platformie składającej się z kilkunastu mniejszych produktów, tworzących spójną całość, np. giełda transportowa, komunikator, aplikacje mobilne, zarządzanie płatnościami, wierzytelnościami.

Gdzie będziesz pracować?

Siedziba firmy znajduje się we Wrocławiu, w okolicy ul. Powstańców. Jeśli zajdzie taka potrzeba jest możliwość, aby pracować także zdalnie.

Wielkość zespołów: 3-9 osób (zespoły pracują w osobnych pokojach)

Godziny pracy: start między 6:00, a 9:00

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • doświadczenia – od 2 lat doświadczenia;
  • swobodnego korzystania z JavaScript wraz ze znajomością ES6 oraz React.JS;
  • bardzo dobrej znajomości FP, OOP, Promises;
  • dobrej znajomości Unit testing oraz DevTools;
  • pozytywnego nastawienia i chęci do dzielenia się wiedzą.

Mile widziane: Node.js, TypeScript, UX, CSS-Modules.

Oferujemy:

  • Stałą współpracę B2B, UoP,
  • Elastyczny czas pracy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Opiekę medyczną, ubezpieczenie,
  • Śniadania firmowe, owoce, napoje,
  • Play room, parking rowerowy,
  • Pokoje zamiast openspace,
  • Szkolenia i integracje