Frontend Developer

Opis stanowiska

Nasz klient to międzynarodowa firma z branży cukrowej z wieloletnim doświadczeniem na rynku. Aktualnie poszukujemy dla niego Frontend Developera, który będzie odpowiedzialny za programowanie aplikacji webowych.

Miejsce pracy : Wrocław

  • posiadasz min. 2 letnie doświadczenie w Typescript
  • bardzo dobrze znasz język angielski w mowie i piśmie
  • jesteś osobą komunikatywną, zaangażowaną i cenisz sobie pracę zespołową

Dodatkowe plusy za :

  • znajomość Angular
  • doświadczenie z REST services/GraphQL, WebComponents

Co zyskujesz :

  • stabilną i długofalową współpracę w oparciu o umowę o pracę
  • prywatną opiekę medyczną ( również dla członków rodziny)
  • kartę sportowo – kulturalną, kartę posiłkową
  • paczki i bony świąteczne dla pracowników
  • wczasy pod gruszą
  • wyprawkę z okazji narodzin dziecka
  • możliwość rozwoju, bogaty pakiet szkoleniowy
  • premię roczną
  • możliwość pracy zdalnej ( 2-3 razy w tygodniu)
  • elastyczne godziny pracy
  • deputat cukrowy 😉