Frontend Developer

Opis stanowiska

Dla klienta, firmy realizującej projekty związane z tworzeniem systemów wbudowanych dla rożnych branż (telekomunikacja, przemysł, elektronika, automatyka), poszukujemy osoby na stanowisko Frontend Developera.

Miejsce pracy: Kraków

Zadania na stanowisku:

  • tworzenie przejrzystego i przyjaznego kodu dla użytkownika interfejsu
  • wdrażanie responsywnego projektu strony internetowej
  • współpraca z klientem, zarządem, obsługą klienta i innymi zespołami w celu zbierania wymagań dotyczących aplikacji i zapewnienia wsparcia technicznego (wykrywanie i rozwiązywanie błędów i innych problemów technicznych)
  • analizowanie wymagań i tworzenie funkcjonalnych specyfikacji projektowych oraz określanie technologii wykorzystywanych do rozwoju

Wymagania:

  • minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w rozwoju oprogramowania
  • wykształcenie wyższe (licencjalt lub magister) Informatyczne lub pokrewne
  • znajomość JavaScript, HTML5, CSS
  • znajomość AngularJS
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie oraz piśmie – codzienna komunikacja, tworzenie raportów oraz korespondencji biznesowej w j. angielskim
  • działanie zorientowanie na cel oraz ciągła chęć rozwoju
  • zdolności analityczne, umiejętność sprawnego zbierania oraz weryfikowania informacji

Oferta Klienta:

  • zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę w elastycznym trybie pracy
  • możliwa opcja Home Office
  • prywatna opieka medyczna
  • karta MultiSport
  • bilety na imprezy kulturalne
  • ubezpiecznie społeczne
  • dotacje przedszkolne
  • dofinansowanie do lunchy
  • dofinansowanie do kursów językowych