Frontend Developer

Opis stanowiska

Dla naszego klienta, firmy, która zajmuje się dostarczaniem wysokiej jakości rozwiązań łączących technologię z biznesem, oferuje zintegrowane usługi – od doradztwa IT do tworzenia oprogramowania dedykowanego i integracji systemów,

poszukujemy doświadczonego kandydata na stanowisko Frontend Developer.

Do głównych obowiązków na tym stanowisku należeć będzie tworzenie i rozbudowa wielokanałowego systemu eCommerce w oparciu o innowacyjną platformę Spryker dla klienta z Europy przy użyciu frameworka Vue.js.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku Frontend Developera
  • Bardzo dobra znajomość JavaScript oraz HTML/CSS
  • Bardzo dobra znajomość Vue.js lub React
  • Doświadczenie w pracy z REST API oraz z systemem kontroli wersji Git
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2 (kontakt z klientem)

Mile widziane:

  • Doświadczenie z rozwiązaniami eCommerce

Klient oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej (2 dni w tygodniu)