Frontend Developer

Opis stanowiska

Dołącz do Polskiego Software House, od 20 lat zajmujemy się tworzeniem zaawansowanych systemów informatycznych aplikacji mobilnych  i platform społecznościowych.

Współtworzymy największy w Europie system zarządzania logistyką, który składa się z kilkudziesięciu usług, serwisów, aplikacji. Działamy również w branży turystycznej i elektrycznej.

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • Rozwijanie i utrzymywanie infrastruktury największego w tej części Europy systemu logistycznego
  • Naprawianie błędów w oprogramowaniu, poprawa funkcjonalności
  • Projektowanie oraz development platformy dla mikrousług
  • Wsparcie technologiczne procesów wewnętrznych firmy klienta

Co musisz mieć:

  • React
  • DevTools
  • UnitTest

Miło gdybyś  miał:

  • NodeJS
  • TypeScript
  •  UX
  • CSS

Co my oferujemy Tobie:

  • Dowolną formę umowy
  • Pracę zdalna okazjonalnie
  • Zespoły 3-6 osobowe
  • Praca w metodologii SCRUM
  • Pakiet relokacyjny
  • Szkolenia, ubezpieczenie, opiekę medyczną, śniadania firmowe, owoce oraz soki, kartę multisport, playroom pokoje zamiast open spaców.