Frontend Developer

Opis stanowiska

Dla naszego klienta, dostawcy rozwiązań internetowych i grupy konsultingowej IT z biurami w Londynie, Brukseli, Paryżu, Barcelonie, Chicago i Wrocławiu – szukamy Frontend  Developera z bardzo dobrą znajomością web development.

Może to właśnie Ty dołączysz do zespołu specjalistów pracujących nad najnowocześniejszymi projektami technologicznymi dla głównych marek z całego świata.

Wymagania:

  • minimum 3 lata doświadczenia w programowaniu aplikacji webowych
  • bardzo dobra znajomość JavaScript, LESS/SASS/SCSS
  • bardzo dobrej znajomości j. angielskiego (min. B2)
  • wysokie umiejętności komunikacyjne
  • umiejętność samodzielnej pracy

Mile widziane:

  • znajomość: Vue (używany w projekcie), React lub Angular
  • znajomość: TypeScript, Gulp/Webpack
  • doświadczenie w Agile/SCRUM
  • doświadczenie z CSS Grids/Flex
  • doświadczenie z AWS
  • znajomość innych języków obcych (francuski, holenderski, hiszpański)

 Klient oferuje:

  • współprace bezpośrednia w oparciu o umowę o prace lub B2B
  • możliwość pracy zdalnej
  • możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisko IT
  • prywatne ubezpieczenie zdrowotne oraz kartę Multisport
  • regularne imprezy integracyjne i śniadania firmowe w każdy poniedziałek
  • możliwości podnoszenia kwalifikacji
  • otwarta atmosfera, w której zyskujesz dużą niezależność
  • pracę w Scrumie i innymi metodami Agile