ETL Consultant

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, firmy która zajmuje się tworzeniem oprogramowania analizą biznesową, wsparciem IT i szeroko pojętym consultingiem dla Klientów zagranicznych z sektorów finansowych, branży energetycznej i Automotive, poszukujemy kandydata na stanowisko ETL Consultant

Do zadań konsultanta należeć będzie:

  • zadania związane z tworzeniem i modyfikacją mapowań zgodnie z wytycznymi Klienta;
  • praca z raportami i dokumentacją techniczną;
  • przebudowa i modernizacja architektury;

Od kandydatów oczekujemy:

  • bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego (B2/C1) – warunek konieczny;
  • praktycznej znajomości IPC/ IBM Cognos Studio Report Studio;
  • doświadczenia w pracy z SQL, PL/SQL, UNIX;
  • wyższego wykształcenia;
  • dobrej znajomości języka angielskiego min. B2 ;
  • Podejścia zorientowanego na klienta, umiejętności pracy w zespole i zorientowania na szczegóły;
  • Gotowości do podróżowania za granicę;

Klient oferuje:

  • współpracę w oparciu o umowę o pracę;
  • pracę w centrum miasta;
  • opieka medyczna w LuxMed dla pracownika i członków rodziny;
  • ubezpieczenie grupowe;
  • budżet szkoleniowy;
  • szkolenia wewnętrzne;
  • roczną premie uznaniową;
  • karta multisport;
  • nauka języków obcych (j. angielski i j. niemiecki);
  • owoce 1x w tygodniu;
  • pizza 1x w tygodniu;
  • raz w roku team event (1,5-dniowy team building);
  • dwa razy w roku spotkania całej firmy w siedzibie w Monachium;