DevOps Engineer

Opis stanowiska

Dla naszego klienta, firmy posiadającej doświadczenie w tworzeniu aplikacji mobilnych i systemów webowych poszukujemy osoby na stanowisko DevOps Engineer.

Klient poszukuje osoby będącej w stanie w samodzielny sposób rozwiązać problemy, otwartej na dzielenie się posiadaną wiedzą oraz chętnej do czerpania jej od innych.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie pracowała przy  projekcie związanym z rozwojem systemu do obsługi kryptowalut. System ten jest rozwiązaniem prostym w obsłudze i intuicyjnym, które pozwala płacić za produkty i usługi za pomocą kryptografów.

Do Twoich obowiązków będzie należeć:

  • Rozwój narzędzi automatyzujących budowanie i wdrażanie tworzonego oprogramowania
  • Konfiguracja środowisk deweloperskich i testowych w infrastrukturze chmurowej

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy z narzędzi do automatyzacji i zarządzania konfiguracją (Puppet/Ansible)
  • Administracja systemami Linux
  • Umiejętność pisania skryptów w Pythonie lub Bash
  • Znajomość podstawowych protokołów i usług sieciowych
  • Znajomość narzędzi do monitoringu i metryk (Zabbix/TICK Stack)
  • Praktyczna znajomość narzędzi CI/CD: Git/Jenkins/GitLab CI
  • Znajomość podstawowych serwerów webowych (nginx, Apache)
  • Bardzo dobre doświadczenie z zakresu bezpieczeństwa infrastruktury
  • Znajomość j.angielskiego na poziomie B2

Bardzo mile widziane :

  • Doświadczenie w zarządzaniu chmurą OVH (OpenStack, vRack)
  • Doświadczenie w użytkowaniu kontenerów (Docker, Kubernetes)
  • Znajomość architektury Blockchain

Oferujemy:

  • Udział w międzynarodowych i innowacyjnych projektach
  • Współpraca na zasadach UoP/B2B
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
  • Prywatna opieka medyczna i dodatkowy pakiet ubezpieczeniowy
  • Zawsze pyszną kawę, herbatę, owoce lub słodkie przekąski
  • Świetna atmosfera i komfortowe środowisko pracy