DevOps Engineer (praca zdalna)

Opis stanowiska

Dla naszego klienta, dostawcy rozwiązań internetowych i grupy konsultingowej IT z biurami w Londynie, Brukseli, Paryżu, Barcelonie, Chicago i Wrocławiu – szukamy DevOps Engineer’a.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za utrzymanie, rozwój oraz automatyzację infrastruktury i wsparcie development operations.

Praca zdalna w 100%

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość AWS (minimum 2-letnie doświadczenie)
  • Dobra znajomość systemu Linux i Windows
  • Doświadczenie z Ansible, Jetty, Nginx i Apache HTTP
  • Podstawowa znajomość: Bash, PowerShell
  • Umiejętność samodzielnej pracy i wyszukiwania informacji
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)

Mile widziane:

  • Znajomość Docker, Tomcat, Kubernetes lub Elasticsearch
  • Znajomość drugiego języka (francuski, holenderski, hiszpański)

Klient oferuje

  • Współprace bezpośrednia w oparciu o umowę o prace lub B2B
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisko IT
  • Prywatne ubezpieczenie zdrowotne oraz kartę Multisport
  • Regularne imprezy integracyjne i śniadania firmowe w każdy poniedziałek
  • Możliwości podnoszenia kwalifikacji
  • Otwarta atmosfera, w której zyskujesz dużą niezależność
  • Pracę w Scrumie i innymi metodami Agile