DevOps Engineer

Opis stanowiska

Dla naszego  Klienta z branży e-commerce, szybko rozwijającej się młodej firmy ze skandynawskim kapitałem szukam osoby na  stanowisko: DevOps Engineer

Lokalizacja: Warszawa, Śródmieście Południowe

Chcesz dołączyć do zespołu doświadczonych inżynierów oraz brać udział w tworzeniu platformy internetowej? Chcesz pracować w miejscu, gdzie dobry nastrój w pracy spotyka się z pełnym profesjonalizmem? Szukamy właśnie Ciebie!

Będziesz  Team Leaderem zespołu składającego  się z bardzo doświadczonych programistów systemów, specjalistów od baz danych i projektantów interfejsów.

Będziesz czuwał nad zapewnieniem właściwego wdrożenia standardów obowiązujących w całej firmie oraz czuwał nad konfiguracją  środowisk deweloperskich i testowych w infrastrukturze chmurowej

Zakres obowiązków:

  • Pełnienie funkcji Team Leadera w zespole
  • Weryfikowanie możliwych usprawnień procesów i ich wdrożenie na platformie chmurowej
  • Projektowanie systemu i modelowanie danych

Wymagania:

  • Praktyczne doświadczenie w zarządzaniu dużą infrastrukturą serwerową (200+ serwerów/maszyn wirtualnych)
  • Bardzo dobra znajomość narzędzi Ansible i Terraform
  • Doświadczenie związane z pisaniem skryptów  w  Bash
  • Bardzo dobra znajomość  Linux
  • Znajomość  systemu kontroli wersji GIT
  • Wiedza z zakresu OSI Model
  • Znajomość  systemu do zarządzania bazami danych PostgreSQL
  • Znajomość  Nginx, RabbitMQ, TeamCity, Varnish i HaProxy
  • Mile widziana znajomość: PHP –Fpm , PHP-CLI, AWS
  • Znajomość języka angielskiego na poziome B2,
  • Zdolność logicznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Poczucie humoru i elastyczność.

Oferujemy :

  • Współprace na podstawie umowy o pracę lub B2B
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość tworzenia i wdrażania projektów
  • Lunche, udział w eventach,
  • Brak okresu próbnego
  • Opiekę zdrowotną
  • Ubezpieczenie na życie
  • Niepowtarzalną atmosferę
  • Możliwość rozwoju zawodowego