DevOps Engineer

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta z branży IT, który  z sukcesem zrealizował już dziesiątki globalnych wdrożeń w różnych branżach, w tym również w Polsce: Automotive, Aerospace & Defence, Packaging, Medical Devices, FMCG oraz Industrial Machinery & Equipment, poszukujemy kandydata na stanowisko DevOps Engineer.

Firma specjalizuje się w  komputerowych systemach zarządzania produkcją (MES – Manufacturing Execution Systems) oraz rozwiązaniami analitycznymi (BI – Business Intelligence)

Dołączysz do zespołu w którym są eksperci w dziedzinie produkcji i logistyki, zarządzania jakością oraz analizy danych produkcyjnych.

Wymagania

  • Znajomości rozwiązań infrastruktury chmurowej (najlepiej Azure)
  • Ogólna wiedza z zakresu CI/CD
  • Znajomość  systemu kontroli wersji GIT
  • Znajomość  Docker i Kubernetes
  • Doświadczenia w programowaniu w jednym z języków programowania: C#, Node, Python
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2

Klient oferuje

  • Elastyczna forma zatrudnienia (B2B lub umowa o pracę)
  • Konkurencyjne wynagrodzenie.
  • Programy rozwoju i motywacji pracowników.
  • Dedykowany pokój relaksacyjny i nowoczesne biuro z parkingiem na miejscu.
  • Karta Multisport, opieka medyczna LuxMed, ubezpieczenie na życie.