DevOps Engineer

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, firmy z branży IT,  wywodzącej się z software house’a, tworzącej oprogramowanie dla milionów użytkowników na całym świecie poszukujemy specjalisty na stanowisko DevOps Engineer.

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • rozwijanie i utrzymywanie infrastruktury największego w tej części Europy systemu logistycznego
  • naprawianie błędów w oprogramowaniu, poprawa funkcjonalności
  • projektowanie oraz development platformy dla mikrousług
  • wsparcie technologiczne dla procesów wewnętrznych firmy klienta

Czego możesz się spodziewać:

  • pracy w niewielkich zespołach (4-9 osób) z różnorodnymi projektami przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii
  • szerokiego rozwoju zawodowego i stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • możliwości pracy w Scrumie

Wymagania:

  • Znajomości rozwiązań Chmurowych oraz baz danych w środowisku Linux
  • Umiejętności automatyzacji i wirtualizacji
  • Znajomości architektury mikroserwisowej oraz architektury wysokiej dostępności
  • Praktycznej znajomości technologii i narzędzi, takich jak: Puppet, MySQL/MariaDB, Foreman, HAproxy, Elasticsearch, PostgresSQL, Gitlab CI, RabbitMQ, Redis, Docker, Jira, ejabberd, Nginx, Aws, Ovirt/Libvirt

Oferujemy:

  • stałą współpracę na zasadach B2B/UoP,
  • elastyczny czas pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • opiekę medyczną, ubezpieczenie,
  • śniadania firmowe, owoce, napoje,
  • play room, parking rowerowy,
  • budżet szkoleniowy, wyjazdy na konferencje, wspólne wyjścia, imprezy integracyjne