DevOps Engineer

Opis stanowiska

Naszym Klientem jest jedna z wiodących firmy z branży Automotive w Polsce. Firma jest jednym z największych dystrybutorów części zamiennych do samochodów i wyposażenie warsztatowego  w Europie. Dział IT zajmuje się rozwijaniem aplikacji: od systemu ERP, logistyki, zarządzania magazynem po  rozwiązania e-commerce i aplikacje internetowe.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Inżyniera DevOps, który dzięki swoim umiejętnością pomoże ulepszyć aplikacje stosując zwinne metodologie i wiodące praktyki programistyczne.

Twoimi zadaniami na tym stanowisku pracy będą:

  • Automatyzacja infrastruktury w chmurze
  • Tworzenie pipeline’ów posługując się kodem
  • Implementacja narzędzi DevOps (CI/CD)
  • Stworzenie systemu monitorowania, alertów i rejestrowania
  • Monitorowanie usług, oraz reakcja na niepożądane zdarzenia
  • Wsparcie zespołu projektowego

Ta praca jest dla Ciebie jeżeli:

  • Masz co najmniej rok doświadczenia w opracowaniu, wdrażaniu i eksploatacji systemów
  • Bardzo dobrze poruszasz się w Linuxie
  • Potrafisz programować w Python/ Javie
  • Masz doświadczenie w pracy z Kubernetes, Docker
  • Swobodnie komunikujesz się w języku angielskim
  • Masz doświadczenie w pracy z metodologii Scrum/ Kanban
  • Znasz system kontroli wersji Git
  • Znasz zagadnienia strategii bezpieczeństwa systemów i sieci

Mile widziana będzie znajomość: Redis, PostgreSQL,Solr, RabbitMQ, Prometeusz, Grafana

W zamian otrzymasz:

  • Możliwość udziału w projektach międzynarodowych
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów i wpsarcie w dalszej ścieżce rozwoju
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Możliwość korzystania z kursu językowego
  • Dofinansowanie do Karty Multisport i opieki medycznej
  • Atrakcyjne biuro z pokojem gier i chillout room – w centrum Warszawy