DevOps Engineer

Opis stanowiska

Do polskiego Software House’u poszukujemy Devops Engineer’a. Firma działa nieprzerwanie na rynku od 20 lat. Tworzy zaawansowane systemy informatyczne, aplikacje mobilne i platformy społecznościowe, dostarcza dedykowane oprogramowanie dla swoich klientów.

Firma pracuje w metodyce Agile, ma płaską strukturę i samoorganizujące się zespoły. Główną wartością są ludzie, którzy otrzymują możliwość sterowania swoją własną ścieżką zawodową. Każdy ma realny wpływ na rozwój firmy i samorozwój. Firma dba o rodzinną atmosferę i pracę w zgodzie z szacunkiem i szczerością. Projekty są przydzielane indywidualnie.

Głównym zadaniem będzie współpraca z zespołami deweloperskimi przy tworzeniu nowych funkcjonalności. Firma stosuje podejście 12 factor app oraz AWS Well-Architected Framework. Rozwiązania oparte są o infrastrukturę i usługi AWS.

Architektura rozwiązań firmy bazuje na podejściu mikroserwisowym oraz na konteneryzacji. Aplikacje z założenia mają cechować się wysoką dostępnością i mają zapewniać efektywne skalowanie.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Wymagany stack technologiczny:

  • ECS lub EKS
  • RDS (PostgreSQL, MySQL)
  • EC2
  • Elastic Load Balancer
  • VPC
  • CloudWatch
  • Lambda
  • CloudFront
  • Docker
  • Terraform
  • CI/CD
  • Linux

Mile widziane:

  • Certyfikat AWS na poziomie min. Associate
  • Prometheus/Grafana
  •  Helm, Haproxy, Nginx

Oferujemy:

  • Stałą współpracę (B2B lub umowa o prace)
  • Praca zdalna/hybrydowa/stacjonarna
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • System kafeterii My Benefit
  • Opiekę medyczną Luxmed, ubezpieczenie, kartę Mulitsport
  • Lekcje j. angielskiego
  • Budżet szkoleniowy, ścieżki rozwoju
  • Możliwość udziału w konferencjach, sympozjach
  • Śniadania firmowe, owoce, napoje
  • Play room, parking rowerowy
  • Pokoje zamiast openspace