DevOps Engineer

Opis stanowiska

Oferta dotyczy firmy z niemieckim kapitałem, która zajmuje się tworzeniem oprogramowania „szytego na miarę”, analizą biznesową, wsparciem IT i szeroko pojętym consultingiem dla klientów zagranicznych, głównie z sektora finansowego, oraz branży energetycznej i automotive, poszukujemy osoby na stanowisko DevOps Engineer

Miejsce pracy: Wrocław/hybrydowo

Ta praca jest dla Ciebie jeżeli:

  • Posiadasz wyższe wykształcenie (informatyka, matematyka, fizyka lub pokrewne kierunki)
  • Masz doświadczenie zawodowe w zarządzaniu aplikacjami (automatyzacja i optymalizacja)
  • Posiadasz doświadczenie i umiejętności we współpracy w modelu DevOps (min. 2 lata)
  • Masz doświadczenie w zakresie technologii chmurowych, konteneryzacji Linux, Windows, Docker, GitLab
  • Posiadasz umiejętności rozwiązywania problemów/umiejętności analityczne
  • Jesteś osobą komunikatywną, zorganizowaną, potrafisz ustalać priorytety
  • Swobodnie komunikujesz się w języku angielskim.

Mile widziane:

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • Doświadczenie z Elastic Stack, Prometheus, HELM, Kubernetes

Zadania na stanowisku pracy:

  • Praca z aplikacjami bankowymi: wdrażanie, utrzymanie, optymalizacja, poprawki błędów, wsparcie techniczne i wdrażanie zmian
  • Automatyzacja instalacji, konfiguracji i obsługi aplikacji
  • Planowanie, doradztwo i wdrażanie nowych aplikacji i systemów dla Klientów
  • Wsparcie zespołu programistów w procesach wdrażania i utrzymania oprogramowania
  • Dostarczanie analiz procesów rozwojowych, doskonalenie procedur i dokumentacji

W zamian otrzymasz:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Elastyczne godziny pracy
  • Dofinansowanie do Luxmed, Multisport i PZU
  • Nauka języków obcych w pełni finansowana przez pracodawcę (j. angielski i niemiecki; lekcje z lektorem i native speakerem)
  • Rozwój zawodowy, budżet na kursy zewnętrzne, konferencje  itp.
  • Grupa praktyk NVC
  • Dostęp do biblioteki  (wersje książkowe oraz elektroniczne)
  • Owoce & bakalie, zaplecze kuchenne i nielimitowany dostęp do kawy/herbaty
  • Pizza Day
  • Kameralne pokoje biurowe i chillout room
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Regularne spotkania integracyjne i eventy firmowe
  • Parking rowerowy i dostęp do prysznica
  • Możliwość pracy hybrydowo/stacjonarnie