DevOps Engineer

Opis stanowiska

Nasz klient to międzynarodowa firma tworząca wysokiej jakości oprogramowanie, realizuje projekty dla siebie jak i swoich klientów.

Poszukujemy doświadczonego DevOps Engineer’a.

Będąc częścią zespołu inżynierów produktu, będziesz odgrywać kluczową rolę w kształtowaniu nowej generacji doświadczeń związanych z zarządzaniem niezawodnością. Pracując w małym, wielofunkcyjnym zespole inżynierskim, będziesz ściśle współpracować z klientami, produktami, inżynierami, analityką danych i zespołem projektowym. Będziesz miał okazję stawić czoła wyzwaniom związanym z produktami we wszystkich zakresach, od kierowania nowymi pionami produktów, opracowywania i iterowania kompleksowych funkcji, po bycie bezpośrednim łącznikiem i ekspertem ds. rozwiązań inżynieryjnych dla naszych klientów.

Stack technologiczny: Kubernetes, CI/CD, scripting (Python/Shell), Golang

100 % zdalnie

Wymagania:

  • Ponad 5 lat doświadczenia w operacjonalizacji wielkoskalowych systemów danych, narzędzi produktywności programistów, CI/CD, skryptów (Python/Shell), Golang.
  • Bardzo dobra znajomość Kubernetes Operators
  • Bardzo dobra znajomość chmury AWS lub GCP
  • Znajomość GitOps, proxy/bramki ruchu, obserwowalność i alertowanie, optymalizacje systemu, dostarczanie agentów na hoście
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie B2B
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do umiejętności i doświadczenia
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pracę w 100% zdalną
  • Dostęp do webinarów, szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Pracę z nowymi technologiami
  • Możliwość realizacji własnych kreatywnych i innowacyjnych pomysłów