DevOps Engineer (Regular/Senior)

Opis stanowiska

Nasz klient, ekspert w tworzeniu najwyższej klasy rozwiązań i produktów eCommerce dla globalnych firm B2B i B2C poszukuje DevOps Engineer’a. Został wyróżniony tytułem “Forbes Diamond” oraz jest laureatem “Technology Fast 500 Central Europe” przyznawanego przez Deloitte. Współpracuje z klientami z całego świata, wykorzystuje nowe technologie oraz open source (m.in. Magento, Pimcore, Symfony3, Node.js, Angular, React, Vue.js oraz wiele innych). Tworzy własne rozwiązania, jak również open source.

Stack technologiczny

  • Cloud: AWS, Azure, Google Cloud, Oracle Cloud
  • Containers: Docker, Kubernetes
  • Infrastructure as a code: Serverless Framework, Terraform, AWS Cloud​Formation
  • Task manager: Ansible
  • Tools: Helm, GitLab
  • Web:: PHP, Node.js, Nginx
  • Databases: MongoDB, MySQL, Redis, Elasticsearc, Percona DB
  • Message brokers: RabbitMQ, Kafka
  • Monitoring: Zabbix, NewRelic, OpenTracing, Prometheus, OpenTracing

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie i wdrażanie infrastruktury chmurowej
  • Tworzenie skalowalnych rozwiązań
  • Ścisła współpraca z programistami i sysops-ami w celu wsparcia konfiguracji infrastruktury i uruchamiania usług
  • Wspieranie ciągłego doskonalenia poprzez badanie alternatyw, technologii oraz tworzenie, utrzymywanie i ulepszanie procesów CI/CD

Wymagania:

  • Doświadczenie jako DevOps
  • Znajomość chmury Azure lub AWS lub GCP (preferowany AWS)
  • Znajomość Kubernetes, Docker
  • Znajomość: Terraform, AWS Cloud​Formation, Serverless framework, Ansible
  • Znajomość Linux
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (minimum B2)

Mile widziane:

  • Znajomość języka programowania (JavaScript, PHP, itp.)
  • Znajomość najlepszych praktyk i operacji IT w środowiskach wysokiej dostępności
  • Doświadczenie we wdrażaniu procesów CI/CD
  • Doświadczenie w monitorowaniu aplikacji i infrastruktury
  • Doświadczenie z relacyjnymi i nierelacyjnymi bazami danych, aplikacjami internetowymi i bezpieczeństwem w chmurze

Klient oferuje:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę lub B2B
  • Elastyczne godziny pracy
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Pracę w 100% zdalną lyb hybrydową lub coworking
  • Ubezpieczenie na Życie, Ubezpieczenie Zdrowotne
  • Lekcje języka angielskiego
  • Pakiet relokacyjny