DevOps Engineer

Opis stanowiska

Nasz klient to międzynarodowy dostawca usług informatycznych. Głównym celem firmy jest dostarczanie wyjątkowo ekonomicznych usług IT oraz inteligentnych rozwiązań. Usługi naszego klienta odejmują konsulting w zakresie procesów i aplikacji, projekty opracowywania i wdrażania rozwiązań programowych oraz obsługę systemów aplikacyjnych. W Polsce firma wspiera głównie rynki w Szwecji, Niemczech oraz Holandii.

Na stanowisku DevOps Engineer będziesz odpowiedzialny za: koordynowanie i realizację zadań wspierających cykl życia oprogramowania (planowanie, instalacja, aktualizacja), planowanie i projektowanie konfiguracji usług z uwzględnieniem aspektów wydajności, stabilności i bezpieczeństwa  oraz zarządzanie incydentami i rozwiązywanie problemów jako trzecia linia wsparcia.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (Informatyka lub kierunki pokrewne)
  • minimum 2-3 lata doświadczenia w pracy w środowisku DevOps (.Net / XML / XSLT) lub doświadczenie z DC.
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • doświadczenie w rozwiązywaniu problemów jako 3 linia wsparcia
  • gotowość do wyjazdów służbowych (m.in Szwecja, Niemcy)

Mile widziane:

  • doświadczenie z Microsoft BizTalk
  • praktyczna znajomość Linux

Nasz klient oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia;
  • Współpracę w oparciu o umowę o pracę;
  • Rozwój zawodowy i szkolenia (indywidualny budżet);
  • Bogaty pakiet świadczeń (np. prywatna opieka medyczna, Karta Multisport/pakiet MyBenefit);
  • Świetna atmosfera w miejscu pracy (cykliczne imprezy, spotkania integracyjne);
  • dodatkowy 1 dzień wolny od pracy w roku
  • zajęcia językowe (angielski, niemiecki)

Wymagane Cv w języku angielskim