DevOps Engineer

Opis stanowiska

Dla naszego klienta – firmy działającej na rynku europejskim oraz amerykańskim w branży gier online i mobilnych (głównie RPG oraz MMO), poszukujemy DevOPs Engineera, który dołączy do nowego scrum’owego zespołu tworzonego obecnie we Wrocławiu.

Zakres obowiązków:

  • Odpowiedzialność za automatyzację i rozwiązania wdrożeniowe
  • Projektowanie przyszłego środowiska i standardów serwerów/chmury
  • Prowadzenie projektów w ramach swojego obszaru odpowiedzialności oraz udział w projektach międzyfunkcyjnych
  • Ciągłe ulepszanie obecnych procesów i systemów, ocenianie nowych technologii
  • Tworzenie, nadzorowanie i testowanie środków bezpieczeństwa (np. uwierzytelnianie dostępu i odzyskiwanie danych po awarii)
    Tworzenie i utrzymywanie dokumentacji online dla środowiska serwerowego/chmurowego

Wymagania:

  • 4-5 lat doświadczenia w Linux (preferowany Centos)
  • doświadczenie z chmurami publicznymi (GCP / AWS)
  • Doświadczenie z chmurami prywatnymi (preferowane OpenNebula / OpenStack)
  • Skrypty w bash i Perl / Python
  • Umiejętności w zakresie automatyzacji i CI / CD (preferowane Jenkins / ansible)
  • Podstawowa znajomość MySQL
  • Dobra znajomość TCP, IP i innych protokołów sieciowych.
  • Znajomość DNS, DHCP i innych usług sieciowych.
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Miłe widziane:

  • Doświadczenie z narzędziami monitorującymi – Zabbix, ELK Stack, Prometheus
  • Znajomość Dockera (Swarm, Kubernetes), helm
  • Podstawowa znajomość Windows i Powershell

Klient oferuje:

  • Ambitne stanowisko z dużą odpowiedzialnością i swobodą rozwoju zawodowego oraz możliwością zdobywania nowych umiejętności,
  • Zabawne i pełne życia środowisko pracy w energicznej firmie zajmującej się grami,
  • Udział w tworzeniu nowego zespołu polskiego i kształtowaniu przyszłości firmy,
  • Zatrudnienie na umowę o pracę,
  • Elastyczny czas pracy z możliwością niemal całkowitej pracy zdalnej – także po stabilizacji sytuacji pandemicznej,
  • Zespół pełnych pasji kolegów,
  • Regularne imprezy firmowe i zespołowe,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie,
  • Wsparcie w relokacji,
  • Międzynarodowe środowisko pracy,
  • Kafeteryjny pakiet benefitów.