DevOps Engineer

Opis stanowiska

Dla naszego klienta – Software House z siedzibą w USA, tworzącego aplikacje mobile, internetowe i systemy korporacyjne, poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko DevOps Engineer do pracy w Krakowie.

Na tym stanowisku DevOps Engineer będzie odpowiedzialny  za rozwój i obsługę różnorodnych systemów oprogramowania i konfiguracji klientów. Będzie ściśle współpracować z firmą, aby tworzyć innowacyjne i wysokiej jakości rozwiązania technologiczne wspierające rozwój firmy i produktywność programistów.

Wymagania:

  • minimum 2 lata doświadczenia komercyjnego na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość Windows
  • doświadczenie w budowaniu automatycznych procesów CI i CD
  • umiejętność programowania w Python / C++/Java
  • wiedza z zakresu SVN/Git
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min B2 (swobodna komunikacja)

Mile widziane

  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • znajomość Docker i AWS
  • doświadczenie z Linux/Unix

Klient oferuje

  • współpracę w oparciu o B2B lub Umowę o pracę
  • możliwość częściowej pracy zdalnej również po pandemii
  • elastyczne godziny pracy
  • spotkania integracyjne,
  • standardowe benefity (tj. ubezpieczenie medyczne),
  • lunche oraz śniadania,
  • budżet szkoleniowy,
  • lekcje angielskiego,
  • siłownia,
  • chill-room,
  • play-room.