DevOps Automation Engineer – 100 % remote

Opis stanowiska

Dla naszego klienta – firmy działającej na europejskim i amerykańskim rynku w branży gier online i mobilnych (głównie RPG oraz MMO), poszukujemy osoby na stanowisko  DevOps Automation Engineer.

Czym będziesz się zajmować?

  • Automatyzacją codziennych zadań i wdrożeń
  • Projektowaniem przyszłego serwera w chmurze i ustalaniem standardów dla niego
  • Prowadzeniem projektów w obszarze odpowiedzialności i uczestnictwem w projektach wielofunkcyjnych
  • Ciągłym doskonaleniem obecnych procesów i systemów w oparciu o nowe technologie
  • Tworzeniem, nadzorowaniem i testowaniem środków bezpieczeństwa (np. uwierzytelnianiem dostępu i odzyskiwaniem po awarii)
  • Tworzeniem i utrzymywaniem dokumentacji online dla środowiska serwerowego/ chmury

Będzie Ci łatwiej realizować powyższe zadania, jeśli posiadasz:

  • min. 4  letnie doświadczenie z systemem Linux (preferowany Centos) i chmurami publicznymi (GCP/AWS)
  • Doświadczenie z prywatnymi  środowiskami chmurowymi (preferowane OpenStack lub OpenNebula)
  • Umiejętność pisania skryptów w Bash i Perl/Python
  • Umiejętność w zakresie automatyzacji i CI/CD (preferowane Jenkins/ansible)
  • Dobrą znajomość TCP, IP i innych  protokołów sieciowych
  • Znajomość DNS, DHCP i innych usług sieciowych
  • Podstawowa znajomość MySQL
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanej komunikacji werbalnej i pisemnej
  • Umiejętność kreowania innowacji, jesteś kreatywny, znajdujesz rozwiązania

Mile widziane:

  • Doświadczenie z narzędziami do monitorowania – Zabbix, ELK Stack, Prometheus
  • Znajomość Dockera (Swarm , Kubernetes)
  • Podstawowa znajomość Windows i PowerShell

Możesz liczyć na:

  • Ambitne stanowisko z dużą odpowiedzialnością i swobodą rozwoju zawodowego oraz możliwością zdobywania nowych umiejętności
  • Długofalową, bezpośrednią współpracę w oparciu o umowę o pracę
  •  Zabawne i pełne życia środowisko pracy w energicznej firmie zajmującej się grami
  • Elastyczny czas pracy zdalnej
  • Zespół pełnych pasji kolegów
  • Regularne imprezy firmowe i zespołowe
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Pakiet medyczny Luxmed