Delphi Developer

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, producenta oraz integratora rozwiązań teleinformatycznych, umożliwiających wsparcie procesów obsługi klienta oraz zwiększenie efektywności organizacji, poszukujemy Fullstack Delphi Developera

Programista będzie tworzył nowe funkcjonalności w aplikacji Contact Center (duży projekt dla branży energetycznej) gdzie stawiamy na wydajność i skalowalność rozwiązania. Jest to aplikacja pełniąca funkcje systemu wsparcia procesów obsługi klientów (komunikacja z klientem,  integracja z rożnymi systemami biznesowymi, szkielet infrastruktury do zarządzania działalnością firmy)

Ta praca jest dla Ciebie jeżeli:

  • Masz minimum 2 lata doświadczenia w pracy z Delphi
  • Znasz relacyjne bazy danych SQL
  • Masz doświadczenie w integracji z innymi systemami z wykorzystaniem API,
  • Praca w Scrum nie jest Ci obca 🙂
  • Znasz język angielski na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej

Twoim dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość narzędzi JIRA oraz SVN lub Git,
  • Znajomość pakietu DevExpress i MSSQL,
  • Znajomość technologii telekomunikacyjnych: VOIP, SIP, CTI.

W zamian otrzymasz:

  • Pracę przy ciekawym, rozwojowym projekcie
  • Dowolną formę zatrudnienia UOP/B2B
  • Możliwość rozwoju zawodowego i realny wpływ na Zespół developerski
  • Udział w projektach dla dużych i znanych Klientów
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Ubezpieczenie,
  • Dofinansowanie do karty MultiSport