Database Administrator

Opis stanowiska

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma, będąca liderem w sektorze spożywczym i agrobiznesowym. Oddział w Polsce (Warszawa) odpowiedzialny jest za analizę procesów biznesowych, przygotowanie danych, development i utrzymanie kluczowych aplikacji. Aktualnie do jednego z zespołów poszukujemy Administratora Baz Danych odpowiedzialnego za wsparcie użytkowników i zespołów developerskich rozwijających produkty i aplikacje Klienta.

Twoimi zadaniami na tym stanowisku pracy będą:

  • Monitoring i administracja bazami danych Oracle
  • Przeprowadzanie wdrożeń pakietów bazodanowych tworzonych przez Developerów
  • Rozwiązywanie problemów produkcyjnych związanych z bazami danych
  • Koordynacja i aktualizacja wersji bazy danych
  • Współpraca z globalnym zespołem administratorów baz danych
  • Tworzenie nowych narzędzi do automatyzacji i monitorowania procesów bazodanowych
  • Analizowanie wydajności i optymalizację baz danych
  • Tworzenie skryptów wspierających pracę zespołu

Ta praca jest dla Ciebie jeżeli posiadasz:

  • 5 lat doświadczenie w administracji baz danych Oracle
  • Dobrą znajomością SQL oraz PL-SQL
  • Praktyczne doświadczenie w aktualizacji bazy Oracle z wersji 11g na wersję 12c, 18c lub 19c
  • Dobre umiejętności analityczne
  • Swobodnie komunikujesz się w języku angielskim

Twoim dodatkowym atutem będzie:

  • Dobra znajomość systemów Linux
  • Umiejętność pisania skryptów bash
  • Dobra znajomość innych popularnych silników bazodanowych (m.in. MySQL, PostgreSQL, MSSQL)
  • Znajomość baz danych NoSQL (m.in. MongoDB)
  • Znajomość systemów Business Intelligence (m.in. Tableau)
  • Znajomość serwerów WWW i aplikacyjnych (np. Apache Tomcat / WebSphere)
  • Znajomość narzędzi CI/CD

W zamian otrzymasz:

  • Dowolną formę zatrudnienia UOP/B2B
  • Elastyczne godziny pracy
  • Opiekę medyczną
  • Budżet szkoleniowy/ dofinansowanie studiów
  • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Roczny bonus