Data Warehouse Developer

Opis stanowiska

Dla naszego klienta, który  działa w obszarze zarządzania wierzytelnościami masowymi poszukujemy osoby na stanowisko  Data Warehouse Developer.

Głównym celem działalności naszego klienta jest tworzenie nowoczesnych oraz kompleksowych rozwiązań, które będę dopasowane do oczekiwań Klientów.

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • Rozwój nowych komponentów i integracji w projektach o różnych rozmiarach
  • Utrzmanie istniejących komponentów
  • Rozwiązywanie problemów z rozwojem i produkcją
  • Tworzenie i przeprowadzanie testów jednostkowych i integracyjnych

Wymagania:

  • Doświadczenie w stosie Microsoft BI (serwer SQL / SSIS / SSAS)
  • Dobra znajomość SQL
  • Dobre zdolności analityczne
  • Doświadczenie i znajomość modelowania wymiarowego Kimball
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

  • Znajomość oraz doświadczenie w pracy z metodami  zwinnymi
  • Doświadczenie w pracy z platformami chmurowymi (Azure, Snowflake) i Data Vault
  • Doświadczenie w automatyzacji ETL
  • Znajomość TFS, Tableau i SSRS
  • Doświadczenie w środowisku Data Warehouse w sektorze finansowym, najlepiej windykacja należności

Klient ofertuje:

  • Współpraca na zasadach UoP/ B2B
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Przyjazna atmosfera pracy
  • Pakiet benefitów pozapłacowych: prywatna opieka medyczna, programy sportowe, ubezpieczenie grupowe