Data Science Engineer

Opis stanowiska

Do międzynarodowej firmy, która specjalizuje się w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań biznesowych i technologicznych dla klientów z całego świata poszukujemy osoby na stanowisko Data Science Engineer

Miejsce pracy : Wrocław/Poznań

Czym będziesz się zajmować?

  • będziesz integrować i przetwarzać dane na potrzeby projektów Data Science;
  • tworzyć i optymalizować modele statystyczne oraz algorytmy ML;
  •  prowadzić rozmowy z klientami i specjalistami dziedzinowymi w celu doprecyzowania oczekiwań
    od wyników analiz danych;
  • współpracować z zespołem, analitykami i inżynierami danych, analitykami biznesowymi oraz
    architektami rozwiązań Data Science;
  • skalować algorytmy na potrzeby implementacji w środowiskach Big Data.

Ta praca jest dla Ciebie jeżeli:

  •  posiadasz co najmniej 2-letnie doświadczenie w komercyjnych projektach Data Science w
    zakresie budowy modeli do przetwarzania i analizy danych w różnych obszarach
    biznesowych (finanse, HR, produkcja lub innych);
  •  masz doświadczenie w stosowaniu narzędzi programistycznych – Python (ewentualnie
    IPython, Jupiter Notebooks) lub R (ewentualnie R Shiny);
  •  znasz modele matematyczne i statystyczne oraz algorytmy stosowane w Data Science, np.
    deep learning, sieci neuronowe, regresja liniowa/logistyczna, drzewa decyzyjne, random forest;
  • ukończyłeś/aś studia magisterskie z matematyki, informatyki lub innych nauk ścisłych;
  • dobrze komunikujesz się w języku angielskim (mile widziana znajomość języka
    niemieckiego).

W zamian otrzymasz:

  •  umowę o pracę na czas nieokreślony;
  • szkolenia zawodowe i językowe
  •  benefity w ramach pakietu socjalnego, m.in. prywatna opieka medyczna, pakiet
    ubezpieczeniowy, karta Multisport, dofinansowanie zajęć sportowych;
  • abonament samochodowy na preferencyjnych warunkach – Master Benefit;
  •  możliwość zastosowania podwyższonych kosztów uzyskania przychodu w przypadku pracy
    twórczej;
  • elastyczny czas pracy i możliwość częściowej pracy zdalnej;
  • wsparcie w relokacji;
  • bezpłatne miejsca parkingowe oraz zamykane boksy rowerowe;
  • dostęp online do ponad 2000 audiobooków i podcastów;