DATA ENGINEER

Opis stanowiska

Naszym klientem jest międzynarodowa firma, która zajmuje się tworzeniem innowacyjnych technologii, niezbędnych w codziennym komunikowaniu się.

Aktualnie poszukujemy członków do nowego zespołu, w tym także Data Engineer. Na tym stanowisku będziesz współpracował z multidyscyplinarnym zespołem naukowców, inzynierów i interesariuszy ds. produktów.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy z dużymi zestawami danych i analizowaniem ich pod kątem rozwiązywania problemów
  • Tytuł licencjata na kierunku ekonomia, statystyka, CS
  • Dobra znajomość Python lub R oraz SQL
  • Dobra znajomość statystyki i eksperymentalnego projektowania
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:

  • Doświadczenie z narzędziami takimi jak Spark, Hadoop itp
  • Doświadczenie z machine learning przy użyciu dużych zestawów danych (doświadczenie z Tensorflow, Keras )
  • Doświadczenie z różnymi metodami NLP w zakresie ekstrakcji informaci, modelowania tematycznego, parsowania i ekstrakcji
  • Doświadczenie z Tableau lub innym narzędziem do analizy wizualnej, tworzenie atrakcyjnych wizualnie interaktywnych pulpitów sterowniczych
  • Aktywność w społeczności Open Source
  • Firma oferuje:
  • Pracę przy rozwojowych projektach w międzynarodowym środowisku
  • Współpracę w oparciu o umowę o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną i dentystyczną
  • Ubezpieczenie na życie
  • Elastyczne godziny pracy
  • Komfortowe warunki pracy- nowoczesne biuro, miejsca parkingowe
  • Dostęp do obiektów wellnes
  • Boisko do siatkówki i miejsce na grilla obok biura
  • Konkurencyjny pakiet płac