Data Engineer/Data Analyst (Regular/Senior)

Opis stanowiska

Dla naszego klienta – firmy działającej na rynku europejskim oraz amerykańskim w branży gier online i mobilnych (głównie RPG oraz MMO), poszukujemy Data Engineer’a, który dołączy do nowego scrum’owego zespołu tworzonego obecnie we Wrocławiu.

Zadania na stanowisku:

  • Upraszczanie i ujednolicanie globalnej platformy danych
  • Projektowanie nowej integracji Data Platform dla różnych źródeł (bazy danych SQL i NoSQL, logi, interfejsy API)
  • Promowanie samoobsługi i automatyzacji
  • Współprace z klientami wewnętrznymi w celu zrozumienia ich potrzeb
  • Opracowanie automatycznej walidacji danych
  • Wpływ na przyszły wygląd platformy danych
  • Tworzenie i utrzymywanie kompleksowej dokumentacji dla treści związanych z platformą danych
  • Prowadzenie projektów w obszarze odpowiedzialności i udział w projektach cross-funkcjonalnych

Podstawowe wymagania:

  • Znajomość nowoczesnych rozwiązań Data Platform (preferowany stos ELK i/lub BigQuery)
  • Znajomość języka baz danych (najlepiej SQL lub ES DSL)
  • Doświadczenie w wizualizacji danych (preferowane tableau/kibana)
  • Doskonała znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Zezwolenie na pracę w Polsce/UE
  • Wykształcenie wyższe techniczne

Klient oferuje:

  • Ambitne stanowisko z dużą odpowiedzialnością i swobodą rozwoju zawodowego oraz możliwością zdobywania nowych umiejętności,
  • Zabawne i pełne życia środowisko pracy w energicznej firmie zajmującej się grami,
  • Udział w tworzeniu nowego zespołu polskiego i kształtowaniu przyszłości firmy,
  • Zatrudnienie na umowę o pracę,
  • Elastyczny czas pracy
  • Zespół pełnych pasji kolegów,
  • Regularne imprezy firmowe i zespołowe,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie,
  • Wsparcie w relokacji,
  • Międzynarodowe środowisko pracy,
  • Kafeteryjny pakiet benefitów
  • Pracę 100% zdalna podczas pandemii, później praca hybrydowa