Data Engineer/Data Analyst

Opis stanowiska

Dla naszego klienta – firmy działającej na rynku europejskim oraz amerykańskim w branży gier online i mobilnych (głównie RPG oraz MMO), poszukujemy Data Engineer’a, który dołączy do nowego scrum’owego zespołu tworzonego obecnie we Wrocławiu.

Praca zdalna w 100%

Zakres obowiązków

  • Projektowanie Data Platform dla różnych danych (bazy danych SQL i NoSQL, logi, interfejsy API…)
  • Przeprowadzenie analizy danych poprzez ścisłą współpracę z produktem.
  • Zrozumienie obecnej architektury śledzenia danych, współpraca z zespołem zajmującym się grami i platformami w celu ulepszenia konfiguracji
  • Tworzenie i utrzymywanie dokumentacji dla Data Platform

Wymagania:

  • Znajomość nowoczesnych rozwiązań Data Platform (preferowane GCP i ELK).
  • Bardzo dobra znajomość języka SQL (lub ES DSL) i Pythona
  • Doświadczenie z narzędziami do wizualizacji danych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego Wykształcenie wyższe

Mile widziane:

  • Doświadczenie w branży gier
  • Znajomość rozwiązań Big Data.

Klient oferuje:

  • Ambitne stanowisko z dużą odpowiedzialnością i swobodą rozwoju zawodowego oraz możliwością zdobywania nowych umiejętności,
  • Zabawne i pełne życia środowisko pracy w energicznej firmie zajmującej się grami,
  • Udział w tworzeniu nowego zespołu polskiego i kształtowaniu przyszłości firmy,
  • Zatrudnienie na umowę o pracę,
  • Elastyczny czas pracy z możliwością niemal całkowitej pracy zdalnej – także po stabilizacji sytuacji pandemicznej,
  • Zespół pełnych pasji kolegów,
  • Regularne imprezy firmowe i zespołowe,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie,
  • Wsparcie w relokacji,
  • Międzynarodowe środowisko pracy,
  • Kafeteryjny pakiet benefitów.