Data Engineer/Data Scientist/Data Analyst (remote work)

Opis stanowiska

Naszym klientem jest firma z sektora Travel z Katowic tworząca oprogramowania dla światowego eksperta w dziedzinie podróży. W związku z rozwojem firmy i nowymi projektami poszukiwany jest Data Engineer, Data Scientist i Data Analyst, który jest entuzjastą nowych technologii, stawia na ciągły rozwój i chce dołączyć do międzynarodowej firmy i dynamicznego zespołu.

Firma realizuje się w projektach typu: rozwój aplikacji dla płatności elektronicznych, systemy do rezerwacji hoteli, taksówek oraz wynajem aut w trakcie podróży. Wielość projektów pozwala na stały rozwój i różnorodność zadań, by uniknąć wypalenia zawodowego oraz monotonii. Dołączając do zespołu w swojej nowej roli będziesz mieć swobodę w działaniu, realny wpływ na kształt projektów i gwarancję rozwoju!

Zakres obowiazków:

  • Będziesz odpowiedzialny za rozwój i utrzymanie Data Platform
  • Odkryjesz możliwości pozyskiwania danych
  • Opracujesz procesy związane ze zbiorami danych do modelowania, eksploracji i produkcji danych
  • Zasugerujesz sposoby na poprawę niezawodności, wydajności i jakości danych
  • Będziesz dbać o rzetelność i wiarygodność danych systemowych

Wymagania:

  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość baz danych SQL, Oracle
  • doświadczenie w pracy z systemami raportowymi (Tableau, Qlikview, Power BI, SSRS etc.)
  • znajomość Python
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego (B2/C1)
  • doskonałe zdolności komunikacyjne
  • Jesteś osobą ciekawą świata, potrafisz rozwiązywać różnorodne problemy, myślisz innowacyjnie i strategicznie

Mile widziane:

  • doświadczenie w Snowflake Database, Informatica, Data Lake, designing reporting systems, VBA

W zamian otrzymasz:

  • Zatrudnienie na B2B
  • Możliwość pracy zdalnej, preferowany 1 dzień z biura
  • Możliwość ciągłego rozwoju i ciekawe wyzwania zawodowe
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Elastyczne godziny pracy
  • Niekorporacyjna atmosfera
  • Lokalizacja w centrum miasta Katowic