Data Developer / System Engineer

Opis stanowiska

Naszym klientem jest firma z sektora Travel z Katowic tworząca oprogramowania dla światowego eksperta w dziedzinie podróży. W związku z rozwojem firmy i nowymi projektami poszukiwany jest Data Developer, który jest entuzjastą nowych technologii, stawia na ciągły rozwój i chce dołączyć do międzynarodowej firmy i dynamicznego zespołu.

Dołączając do zespołu w swojej nowej roli będziesz mieć swobodę w działaniu, realny wpływ na kształt projektów i gwarancję rozwoju!

Kogo potrzebujemy:

Specjalisty ds. rozwoju danych, który posiada doświadczenie w pracy z Agile/Lean, będzie współpracował z innymi członkami zespołu i Product Ownerem. Data Developer będzie zaangażowany
w pełny cykl życia oprogramowania i będzie odpowiedzialny za projektowanie, kodowanie i rozszerzanie automatyzacji testów aplikacji.  Kandydat na to stanowisko musi wiedzieć jak współpracować
z biznesem, przekładać potrzeby klientów na rozwiązania technologiczne. Ponadto osoba ta będzie szkolić zespół w celu osiągnięcia jak najlepszych efektów pracy.

Wymagania:

  • bardzo duże doświadczenie w tworzeniu wysokowydajnych systemów w całym cyklu życia produktu
  • znajomość Agile
  • 4+ doświadczenia w rozwoju zastosowań w zakresie lekkich metodologii (Scrum, Kanban, Lean)
  • dobra znajomość analityki, BI, ETL i SQL
  • znajomość Oracle RDBMS
  • znajomość GIT i AWS
  • wiedza na temat SOAP i REST Webservices
  • znajomość Python
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (B2-C1)
  • świetne umiejętności interpersonalne

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość Java, JEE, Spring, Hibernate, JavaScript
  • wiedza z zakresu uczenia maszynowego

Nasz klient oferuje:

  • Zatrudnienie na podstawie B2B
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • Ciągły rozwój i pracę nad ciekawymi projektami
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość pracy w zespole utalentowanych ekspertów
  • Kursy języka angielskiego i konkurencyjne wynagrodzenie
  • Elastyczne godziny pracy
  • Dogodna lokalizacja nowoczesnego biura w Katowicach