Customer Support Specialist (1st/2nd line)

Opis stanowiska

Nasz klient to wiodąca agencja e-commerce posiadająca biura w Polsce, Szwecji i na Filipinach, która współpracuje z najlepszymi markami cyfrowymi na całym świecie. Produkt firmy opiera się na własnej zaprojektowanej i opracowanej platformie sklepowej.

Aktualnie poszukujemy dla naszego klienta ambitnej osoby na stanowisko Customer Support Specialist (1st/2nd line), która chce być częścią dynamicznie rozwijającej się firmy.

Miejsce pracy : Wrocław/ 100% zdalnie

  • masz doświadczenie na podobnym stanowisku (+/- 2 lata),
  • swobodnie komunikujesz się w języku angielskim (min.B2),
  • nie jest Ci obcy świat e-commerce oraz  IT,
  • potrafisz znaleźć wspólny język zarówno z zespołem technicznym jak i z użytkownikami biznesowymi,
  • jesteś osobą samodzielną z kreatywnym podejściem do rozwiązywania problemów.

Twój zakres obowiązków :

  • obsługa przychodzących zgłoszeń w systemie (  pierwsza linia wsparcia),
  • wsparcie w kwestiach związanych z integracjami, analizami i sprawami strategicznymi związanymi z e-commerce i cyfrowym biznesem klienta   ( druga linia wsparcia)
  • wsparcie w rozwiązywaniu błędów krytycznych, awarii na stronach klientów, oraz przekazywanie spraw odpowiednim zespołom, aby efektywnie rozwiązywać problemy klientów.

Benefity :

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o B2B lub UoP,
  • możliwość 100% pracy zdalnej,
  • swobodna, niekorporacyjna atmosfera,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju umiejętności dzięki współpracy z silnymi międzynarodowymi markami przy innowacyjnych projektach,
  • możliwość wyjazdu do biura w Sztokholmie.