Customer Service Specialist

Opis stanowiska

Nasz klient to innowacyjny Software House z siedzibą w Berlinie, tworzący produkt umożliwiający tworzenie aplikacji mobilnych dla przedsiębiorców. Aktualnie poszukujemy dla niego osoby na stanowisko Customer Service Specialist z językiem niemieckim.

Miejsce pracy : Łódź ( minimum 1 dzień w biurze w tygodniu)

Główne obowiązki na tym stanowisku :

  • Obsługa połączeń przychodzących, wiadomości e-mail i czatów od klientów jak i zespołu współpracowników w ramach zapewnienia procesu obsługi klienta,
  • Efektywne współpracowanie przy rozwiązywaniu problemów klientów,
  • Wspieranie klientów w procesie publikowania aplikacji w AppStore i Google Play,
  • Proaktywna komunikacja w procesie publikacji aplikacji.

Wymagania wobec kandydatów :

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego ( C1)
  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne,
  • umiejętność współpracy, pozytywne nastawienie

Mile widziane :

  • doświadczenie w obsłudze klienta

Benefity :

  • dowolna forma współpracy, możliwość  pracy zdalnej
  • prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie,
  • swobodna, niekorporacyjna atmosfera,
  • komfortowe biuro a w nim dobra kawa, wszelkiego rodzaju zdrowe przekąski: orzechy, owoce i warzywa.
  • codzienne używanie języka obcego i nowych rozwiązań technologicznych w ramach współpracy z globalnymi klientami.