Customer Service Specialist

Opis stanowiska

Dla Naszego klienta, który na rynku niemieckim jest czołowym twórcą aplikacji mobilnych, poszukujemy  – CUSTOMER SERVICE SPECIALIST z językiem niemieckim

Czym będziesz się zajmować?

Jako Customer Service Specialist będziesz odpowiedzialny za dedykowane działania w ramach procesu Obsługi Klienta.

Będzie to przede wszystkim:

  • Obsługa połączeń przychodzących, wiadomości e-mail i czatów od klientów jak i zespołu współpracowników w ramach zapewnienia procesu obsługi klienta
  • Efektywne współpracowanie przy rozwiązywaniu problemów klientów
  • Wspieranie klientów w procesie publikowania aplikacji w AppStore i Google Play
  • Proaktywna komunikacja w procesie publikacji aplikacji

Czego klient oczekuje :

  • Znajomości języka niemieckiego (C1)
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych
  • Praktyczna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Co Klient może Ci zaoferować :

  • Codzienne używanie języka obcego i nowych rozwiązań technologicznych w ramach współpracy z globalnymi klientami.
  • Stałe wsparcie od pierwszego dnia w biurze – odpowiednie szkolenie, które pomoże Ci w dostosowaniu się do nowego miejsca pracy.
  • Pełen komfort pracy – prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, wszelkiego rodzaju zdrowe przekąski: orzechy, owoce i warzywa.
  • Praca w wyjątkowym miejscu na mapie Łodzi – OFF Piotrkowska Center
  • Prawdziwie relaksująca atmosfera bez zasad korporacyjnych
  • Dowolna forma zatrudnienia